ЛІЛАК – ЯКІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ

ТОВ “ЛІЛАК” – представник групи компаній, що випускають якісну екологічно чисту натуральну продукцію соків і консервації, винятково в скляній тарі, яку можна побачити у всіх куточках України, у Європі й США під своїми брендами ГЛИБКОН і SPRІNG DROPS, брендом спільного використання Алікенд, та іншими приватними брендами. Ми ведемо свою історію з 2016 року.

Ми – лідери в заготівлі і реалізації органічного березового соку в Україні, дипломанти і переможці багатьох престижних конкурсів та виставок, власники багатьох нагород за якість своєї продукції.

О компании - Liluck
  • Якість та безпечність продукції – головний пріоритет і основа успішної діяльності компанії. Якість та безпечність – вище норми прибутку;
  • Якість та безпечність починаються із внутрішньої самодисципліни, чистого і охайного робочого одягу, щосекундного підтримання в чистоті території, приміщень, робочого місця;
  • Основа якості та безпечності – обов’язкове дотримання вимог законодавчих і нормативних документів компанії щодо якості та безпечності харчових продуктів. Чистота – фірмовий знак компанії;
  • Якість та безпечність – створення на підприємстві умов, що дозволяють випускати безпечний продукт і проводити ефективний контроль на кожному етапі технологічного процесу у вигляді:
    • Надійної системи простежуваності
    • Налагоджених каналів внутрішньої і зовнішньої комунікації;
  • Ми працюємо для того, щоб наша продукція була корисною, смачною, безпечною і доступною широкому колу споживачів
  • Довіра з боку споживачів – краща нагорода діяльності нашого підприємства.

Наші сертифікати

У своєму «арсеналі» компанія ТОВ «ЛІЛАК» має унікальне для українського ринку поєднання сертифікатів FSSC 22000, Organic та NOP.


FSSC 22000

Починаючи з 2016 року, компанія щорічно успішно проходить аудит системи менеджменту безпечності харчових продуктів у відповідності до вимог схеми сертифікації FSSC 22000 (орган сертифікації – DQS, Німеччина).

Сертифікація підприємства по схемі FSSC 22000 – це не тільки ще одне свідоцтво орієнтованості компанії ТОВ «ЛІЛАК» на виробництво безпечної продукції, так як це дуже актуальний і важливий крок для кінцевого споживача, який хоче бути впевненим у якості та безпечності придбаної продукції.

Система управління безпечністю харчових продуктів відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 22000:2005 та ISO 22002-1:2009.


ISO 9001:2008

Компанія ТОВ ЛІЛАК першою серед аналогічних підприємств України отримала органічний сертифікат на заготівлі дикорослих продуктів, переробку та маркетинг (експорт/імпорт).

Сертифікація підприємства була здійснена згідно з Постановою Ради ЄС № 834/2007 та № 889/2008 (Стандарт з органічного виробництва та переробки).– українським органом сертифікації органічного виробництва «Органік Стандарт».


Organic Standart

Цього року ТОВ «ЛІЛАК» отримало USA National Organic Program (NOP) сертифікат на виробництво органічних соків від Certification of Environmental Standards – GmbH (Ltd.).

Орган сертифікації Certification of Environmental Standards – GmbH (Ltd.)код сертифікаційного органу UA-BIO-108.


Наші нагороди

Купити справжній березовий сік у наші дні досить складно. Так званий “Березовий сік”, який продається в магазинах, найчастіше не має нічого спільного із цим цілющим напоєм. У яскравих банках і пакетах, представлених на прилавках, найчастіше знаходиться сумнівна рідина на основі води, цукру і лимонної кислоти. Так що ні про яку казкову користь для здоров’я в цьому випадку не йдеться.

Натуральний березовий сік Liluck!

Перейти в каталог

Далеко не всі підприємства сьогодні випускають натуральний березовий сік.

Ми – одні з таких виняткових підприємств. Більше того, наш сік не просто справжній. Він найчистіший. Зібраний в екологічно чистих лісах, що спеціально перевіряються. Під контролем міжнародних організацій, що нас сертифікують. Наш сік відповідає стандартам ORGANІC STANDARD, USA Natіonal Organіc Program (NOP), що на сьогодні, досить унікально не тільки для Українського ринку.

Ми навчилися збирати його у величезних кількостях ранньої весни, дбайливо зберігати без втрати його властивостей, для того, що б цілий рік радувати Вас цим дивом природи.

У нас є й інша продукція, яка з кожним роком займає все більшу частку в нашім виробництві. Це й овочева консервація і соління, і напій “Буковинський узваръ” на березовому соці й гранатовий, гранатово – березовий соки, це яблучний, вишневий сік, і ще ціла низка корисної натуральної і безпечної смакоти на стіл споживача. На Ваш стіл.

Зв'яжіться з нами